Strona główna

Zobacz, skorzystaj...

  • Zdjęcie: wieczor.jpg
  • Zdjęcie: spowiedz.jpg

AKTUALNE INTENCJE MSZALNE


Niedziela 14 stycznia


6:30 + Edward Włodek (w 12. r. śm.) z rodzicami i teściami

8:00 + Antoni Ściga z rodzicami i teściami

9:00 - Szpital

9:30 + Tadeusz Madeja z rodzicami i teściami

11:00 + Jerzy Madeja w 8. r. śm.

12:30 + Wanda Ligęza w 5. r. śm.

12:30 - Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB w 50. r. ślubu Barbary i Jacka

14:00 - Za parafian – w intencji róż różańcowych

18:00 + Jan Gawęda

19:30 - Za dusze w czyśćcu cierpiące oraz Janina i Eugeniusz Cinal

Poniedziałek 15 stycznia


6:15 + Maria i Marian Karabinowicz

6:15 + Stefania Burczak

6:15 + Elżbieta Pilarska

6:15 + Janina Paździor

7:00 + Karol Sumper (r. śm.), ż. Helena

8:00 - Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB w 35. r. ślubu Beaty i Jerzego

18:00 + Józef i Helena Mrzygłód, s. Józef

Wtorek 16 stycznia


6:15 + Irena Sordyl w 3. r. śm.

6:15 + Józefa Mrzygłód

7:00 - O zdrowie i bł. Boże dla Dariusza, Haliny, Sylwii, Alojzego i Dominika

8:00 + Mieczysław Bogacz w 18. r. śm.

18.00 + Jacek Żydek w r. śm.

Środa 17 stycznia


6:15 - O Boże bł. w rodzinie

6:15 + Małgorzata Graca

6:15 + Władysław Żydek

7:00 + Franciszek Mejza z rodzicami i teściami

7:00 + Anna Oboza

8:00 + Andrzej Hankus, s. Bogusław

18:00 – wspólna: ++Gunther Berndsen w 1. r. śm., Alojzy Kukuła, Józef Adamus, Józef Rusinek, Edward Rychter, Rozalia Liczek, Adam Wróbel, Róża Bilska, Ewa Prus, Kamila Mizera, Stanisław Wądrzyk, Marian Kowalski, Mieczysław Markowski, Władysława Siwek, Ignacy Trystuła, Maria Wichman, Romuald Kandybo, Balbina Pająk, Kazimierz Molesztak, Bronisława Ćwiertka, Artur Korbel, Maria Brońka, Olga Zaborowska, Bronisława Roman, Andrzej Mydlarz, Józefa Płonka-Chowaniec, Kazimierz Urbaniec, Jadwiga Siwek, W

Czwartek 18 stycznia


6:15 - O zdrowie

6:15 + Helena Jarczyk

6:15 + Helena Sordyl

6:15 + Józef Kozub

7:00 + Stanisława i Stanisław Filipiec, Adam Lachendro

8:00 + Eugeniusz Zawada, siostra Leokadia i siostrzenica Jolanta

18:00 + Leszek Gancarczyk w 1. r. śm.

Piątek 19 stycznia


6:15 + Krystyna Gryt

6:15 + Karol i Julia Pałka, brat Józef

6:15 + Leszek Holcman

7:00 + Weronika Szczepańska, wnuk Sebastian

7:00 + Maria Bury

8:00 - W intencji czcicieli Miłosierdzia Bożego

18:00 + Antoni i Agnieszka Homel, s. Henryk

Sobota 20 stycznia


6:15 + Maria Rusinek

6:15 + Teresa Potępa

7:00 + Janusz Pasternak w r. śm.

8:00 + Barbara Kolber (w 5. r. śm.) i Stanisław Kolber

18:00 + Zdzisław i Tadeusz Drożdż w r. śm.

18:00 + Władysław Pietraszek w 35. r. śm.

Niedziela 21 stycznia


6.30 + Józef i Janina Zaremba

8.00 + Zofia i Stanisław Mironowicz

9:00 - Szpital

9:30 + Karol Rogusz z rodzicami

11:00 + Zofia i Tadeusz Króliczek, synowie Grzegorz i Tadeusz

12:30 + Bolesław Sordyl

12:30 - Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB w 50. r. ślubu Jana i Jadwigi

14:00 - Za parafian

18:00 + Józef Micherda w r. śm.

19:30 + Jadwiga Mrowiec w 1. r. śm.

 

 


            Copyright by Parafia pw. św. Macieja w Andrychowie & www.andrychow.bielsko.opoka.org.pl
          Wszystkie prawa zastrzeżone.